• 1401/07/07 - 09:46
  • تعداد بازدید: 55
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

معرفی راه یافتگان به مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در خراسان شمالی

راه یافتگان به مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی در خراسان شمالی معرفی شدند.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان  اسامی راه یافتگان به مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی را اعلام کرد.

فرهاد آقا بیگی  گفت : راه یافتگان در بخش ملی گروه نوجوانان به شرح زیر می باشد.
*ریحانه وحدانی حصار با قصۀ ببین و نپرس از بجنورد

* شاهرخ پهلوان با قصۀ قصۀ فروشی از بجنورد
*مهدیه زارعی با قصۀ ماعوله ماعوله از بجنورد
*سحرناز مرادی با قصۀ زرباف از بجنورد
*زهرا لنگری با قصۀ پادشاهی که کاه می خورد از بجنورد
*یاسمن مغروری با قصۀ گنج و مار از بجنورد
*ریحانه رجبی با قصۀ لباس جدید پادشاه از بجنورد
*فاطمه نوروزی با قصۀ کشاورز و خروس از شیروان
*صدیقه سوادپور با قصۀ دردانه خانم و جیرجیرک از شیروان
*مهدی قربانی با قصۀ شیری که علف می خورد از اسفراین
*مهدیه کلاته عربی با قصۀ خانه پرسروصدا از اسفراین
*نرگس رضایی با قصۀ فنجان کوچولو از گرمه
*نازنین کیمیایی با قصۀ کوزه ای پر از سکه های طلا از فاروج
*نازنین زهرا شرفیابی با قصۀ گل خنده گل غم از صفی آباد
*ثریا آزمون با قصۀ یخی که عاشق خورشید شد از صفی آباد

او در ادامه گفت :  راه یافتگان بخش آیینی سنتی نوجوانان  نیز فاطمه حصاری با قصۀ سهراب و گردآفرید از بجنورد، ستایش آگاهی با قصۀ کیومرث از بجنورد، فاطمه رمضانی با قصۀ نقل گردآفرید از بجنورد، محیا فیاضی با قصۀ زال و سیمرغ از شیروان می باشد.

او افزود :در بخش آیینی سنتی زنان و مردان نیز سمیه بهرامی با قصۀ رستم زاد از بجنورد موفق به راهیابی به مرحله استانی شد.

آقا بیگی  اسامی راه یافتگان در بخش ملی زنان  و مردان را نرجس حسینی با قصه ماه پیشونی از صفی اباد، الهه مقصودی با قصۀ پند پیر از بجنورد، حیدر قدرتی با قصۀ اوسا ممد از بجنورد، فاطمه نودهی با قصۀ پرنده شهر حلبی از بجنورد، مریم کوهستانی با قصۀ تولد از بجنورد، فاطمه عطاالهی با قصۀ بالاپرونی های ننه قمر از بجنورد، مریم رضایی با قصۀ آسمان چه رنگه؟ از بجنورد، گلثوم محمدی با قصۀ آواز بی موقع از بجنورد، افسانه رحمانی فضلی با قصۀ ریزه میزه و زن جادوگر از شیروان، علی نادری بوانلو با قصۀ فقط بگو هیچ از شیروان، نرگس غلامی با قصۀ شیر کتابخانه از شیروان، ساره کوهی با قصۀ کچل و مچل رجب و وجب از اسفراین و زهرا عابدی با قصۀ هیس هیس از اسفراین اعلام کرد.

او افزود : در بخش قصه گویی ملی مادر بزرگ ها و پدر بزرگ ها احمد کریمی با قصۀ پلنگ و گربه دایی از غلامان، زبیده نصرتی با قصۀ سنگ صبور از اسفراین، رقیه نوروزی پور با قصۀ مرد و نامرد از اسفراین، محمد محذور با قصۀ بچۀ راه از راز، و در بخش زبان اشاره  نیز فاطمه قالیباف با قصۀ پیرمرد و پارسا از بجنورد، مریم ایمانی با قصۀ شیر و خرگوش  از بجنورد موفق به راه یابی به مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی  نیز موفق به راهیبابی به مرحله استانی بیست و چهارمین جشنواره قصه گویی شدند.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت